گرامیداشت روز مدارک پزشکی

 

بیمارستان کوثر شیراز به مناسبت روز ملی اسناد و مدارک پزشکی ، مراسمی به افتخار این روز برگزار کرد. در این مراسم مدیریت بیمارستان جناب آقای مهندس تابنده به همراه  واحد روابط عمومی و واحد های پذیرش ، بایگانی و مدارک پزشکی، منشی ها و واحد نسخه الکترونیک که در این مجموعه خدمات ارائه می‌دهند، حضور داشتند.

در این مراسم، مدیران بیمارستان با تقدیر از کارکنان واحد های پذیرش ، بایگانی و مدارک پزشکی، منشی ها و واحد نسخه الکترونیک، نقش ویژه‌ای که این بخش ها در مدیریت و ثبت دقیق اطلاعات بیماران دارد را برجسته کردند و و با اهداء لوح سپاس ،و کیک از زحمات بی دریغ آنها تشکر و قدردانی نمود.

 

متن لوح تقدیر به شرح زیر می باشد:

به نام باور پاکیزه جانان

 

مدارک پزشکی بعنوان والاترین و با ارزش ترین منبع برنامه ریزی و تصمیم گیری های مدیریتی بوده و در عصر فناوری اطلاعات و بعنوان مهم ترین و واقعی ترین منبع اطلاع رسانی پزشکی و بهداشتی است از اینرو درک اهمیت والای آن به مثابه توسعه تفکر و بینش اطلاعاتی است .هفدهم اردیبهشت ماه روز اسناد و مدارک پزشکی را به شما تلاشگران مدارک پزشکی و فناوری اطلاعات سلامت صمیمانه تبریک عرض نموده و سلامتی و موفقیت روز افزون شمارا از خداوند منان خواستاریم .

 

 

دکتر سید احمد راکعی                                                                 برمک تابنده

      ریاست بیمارستان کوثر                                                         مدیریت بیمارستان کوثر

رای شما به این مطلب چیست؟

+1